Hahnemuhle watercolour paper sugar cane – 290gr A3
Op voorraadBezorgen of afhalen
Product omschrijving
Het Hahnemühle Sugar Cane aquarelblok in A4-formaat combineert duurzaamheid met hoge kwaliteit. Dit aquarelpapier van 290 g/m² maakt deel uit van de Natural Line en bestaat voor 70% uit suikerrietvezels (bagasse), aangevuld met 30% katoen. Een bewuste keuze, zonder in te leveren op prestaties.
Het papier heeft een natuurlijke, warme wittint en een cold pressed (fijn gestructureerd) oppervlak met een zachte, bijna fluweelachtige uitstraling. Hierdoor is het zeer prettig om op te werken, zowel voor losse schetsen als meer uitgewerkte aquarellen.
Dit A4 aquarelblok biedt voldoende ruimte voor grotere composities en is geschikt voor uiteenlopende technieken zoals aquarel, gouache en nat-in-nat schilderen. Het papier neemt water goed op en blijft stabiel, waardoor je zonder zorgen meerdere lagen kunt opbouwen.
Kenmerken van het Hahnemühle Sugar Cane aquarelblok A4:
290 g/m² aquarelpapier van suikerrietvezels en katoen
Duurzaam geproduceerd binnen de Natural Line
Warme, natuurlijke witte kleur
Fijn gestructureerd (cold pressed) oppervlak
Geschikt voor aquarel, gouache en andere natte technieken
Blijft vlak en stevig, ook bij intensief gebruik met water
Kleuren komen helder naar voren en laten zich goed mengen
Ideaal voor kleurverlopen, transparante lagen en creatieve effecten
Ook geschikt voor details met pen of fineliner
Een veelzijdig en milieubewust aquarelblok in A4 formaat, perfect voor kunstenaars die graag werken met kwaliteit én aandacht voor materiaal.
Eigenschappen
| Formaat | A3 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 290gr |
| Vorm | Cold Pressed |
| Papiersoort | Aquarelpapier |
| Kwaliteit | professioneel |
| Techniek | Aquarel |
| Materiaal | 70% Sugar Cane |
| SKU | 25896 |
| Barcode | 4011367120924 |
Tekenen en schilderen onder één dak
Verf, papier, penselen en meer
Professioneel inlijsten op maat
Lijsten die passen bij uw werk
Workshops in ons atelier
Creatief aan de slag